loading

ORYGINALNE AKCESORIA

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom.

Oryginalne akcesoria dają bogate możliwości indywidualnego kształtowania Twoich wrażeń z użytkowania Opla, zwiększając jego funkcjonalność czy też podkreślając jego wyjątkowy charakter. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale, są idealnie dopasowane do poszczególnych modeli i spełniają wysokie standardy jakości Opla.


Promocja na oryginalne akcesoria Opel i Thule.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Opla lub dopiero planujesz jego zakup, przyjdź z voucherem promocyjnym do naszego salonu i skorzystaj z wyjątkowej promocji na oryginalne akcesoria Opel i Thule.

Przy zakupie Oryginalnych Akcesoriów Opel o wartości
Rabat
od 1 500 zł otrzymujesz rabat w wysokości
500 zł
Przy zakupie felg aluminiowych i wybranego wyposażenia kół o wartości:
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
 10% wartości zakupu
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
60 zł
od 600 zł otrzymujesz rabat w wysokości
100 zł
od 800 zł otrzymujesz rabat w wysokości
150 zł
od 1 000 zł otrzymujesz rabat w wysokości
250 zł

 

Przy zakupie Oryginalnych Akcesoriów Thule o wartości
Rabat
od 400 zł otrzymujesz rabat w wysokości
10% wartości zakupu

 


 

ORYGINALNE CZĘŚCI.

Oryginalna część życia.Oryginalna część życia.

Podczas codziennej eksploatacji niektóre elementy ulegają naturalnemu zużyciu i ostatecznie wymagają wymiany. Zadbaj o Twojego Opla i zawsze korzystaj z Oryginalnych Części Opel. Odpowiadają one wysokim standardom jakości i są dopasowane do osiągów poszczególnych modeli, przez co dłużej mogą zapewnić optymalne parametry.

 

 

Wysoka jakość oryginalnych części.

  • Wykonane z zachowaniem wysokich standardów
  • Dopasowane do fabrycznych rozwiązań technicznych
  • Testowane pod kątem trwałości i bezpieczeństwa
  • Dobra dostępność (krótszy czas wykonania naprawy)
  • Korzystny stosunek jakości do ceny

Autoryzowany serwis daje pewność, że użyte do napraw oryginalne części nie będą miały negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodu.

Promocja obowiązuje u Autoryzowanych Dealerów marki Opel do dnia 31.03.2018 r. Prezentowane rabaty są udzielane od rekomendowanych cen katalogowych brutto i odnoszą się do cen obowiązujących w dniu zakupu. Podane rabaty nie mogą się łączyć. Rabaty obowiązują przy zakupie maksymalnie do 4 sztuk tego samego produktu. Nie dotyczy tych akcesoriów, których komplet dla jednego samochodu przekracza cztery sztuki. Z promo- cji zakupu akcesoriów do danego samochodu (wg Vin) przypisanego do aktywnego konta użytkownika myOpel, można skorzystać tylko raz w danym miesiącu kalendarzowym. Z regularnej promocji na Oryginalne Akcesoria Opla są wyłączone felgi aluminiowe i wybrane wyposażenie kół, na które obowiązuje rabat 10% przy wartości zakupu przekraczającej 400 zł.
Do góry